WORKSHOP 'WERKEN MET KLANKSCHALEN - MODULE 4'
Met de workshop klankschalen module 4 dompel je jezelf verder onder in de wereld van de helende trillingen.
Tijdens deze module leer je de diepere toepassingen van klankschalen kennen en voel je hoe de trillingen energie in balans kunnen brengen.
Meer en meer spitsen wij ons toe op energetisch werk. We gaan dan ook verder op het geleerde uit de workshop klankschalen module 3 gevorderden.
Als ervaren therapeut en docent geeft Andy met passie verder zijn kennis en ervaring door.
Opnieuw een boeiende 3-daagse boordevol informatie en veeeeel oefenmomenten.
Boek nu de workshop klankschalen module 4 en creëer een diepe, helende ervaring voor jezelf en anderen.
Alles komt op zijn tijd...
Als je kijkt op deze pagina, dan is de kans groot dat je al meer dan anderhalf jaar aan het oefenen bent met klankschalen.
Want dan heb je de workshops ‘Werken met klankschalen’ module 1, 2 en 3 achter de rug. Alsook telkens de terugkomdag 1, 2 en 3.
En dan besef je dat tijd relatief is en dat je lange wachten binnenkort wordt beloond.
Oosterse kennis met Tibetaanse klankschalen
In Nepal kreeg ik de bevestiging van wat mijn intuïtie mij altijd had verteld: klankschalen werken niet alleen op het fysiek en het mentale, maar vooral op het energetische van de mens.
Nu denk je wellicht: daarvoor moet ik niet naar het Oosten reizen om dat te weten. Dat kwam destijds ook in mij op, totdat ik nieuwe toepassingen leerde met klankenschalen. En die deel ik met jou tijdens deze 4e module ‘Werken met klankschalen’.
Workshop klankschalen module 4: kennis uit Nepal
De inhoud van deze workshop klankschalen is puur gebaseerd op de kennis die ik heb opgedaan tijdens mijn opleidingen in Nepal. Het gaat veelal over energetische behandelingen.
Je krijgt ook heel wat tips en aandachtspunten mee vanuit mijn jarenlange ervaring.
Tijdens deze opleiding gaan we ook dieper in op de theoretische achtergrond van tonen en frequenties.

Onvoorwaardelijk
Onvoorwaardelijk 23 maart Op 23 maart 2017 maakten wij via een blog bij onze klanten bekend dat Bandhu voortaan deel uitmaakte van ons gezin. Bandhu… een bordercollie, steeds vrolijk en goed gemutst.Zacht van karakter, zacht van kleur.Trouw aan zijn baasjes en een echte knuffelaar, in hart en nieren. Bandhu… allemans vriend Ja, hij had

Nu ook Reverie Harp in België
Ontdek de Reverie Harp bij Boventoon Blijven ontdekken, blijven zoeken naar die instrumenten die het verschil maken. Instrumenten die mensen de kans geven om zelf muziek maken te ontdekken.In alle vrijheid, zonder de nood aan notenleer of andere muzikale voorkennis. Met trots stellen we als exclusief dealer voor België de Reverie Harp voor. De naam

We zijn een passant
We zijn op onze planeet niets meer dan een passant Een heel fijn interview met Johan Sabbe, journalist bij De Weekbode. 10 onderwerpen waar ik gevraagd werd naar mijn favoriet. Veel leesplezier! kw.be